• Digitálny žiak

• Dôležitá informácia!

Vážení rodičia,

dovoľujeme si Vám zaslať nové informácie o národnom projekte Digitálny žiak.

Nová oprávnená skupina pre projekt Digitálny žiak - aktuálni žiaci prvého ročníka stredných škôl, primani a kvintáni osemročných gymnázií v školskom roku 2023/2024 sa môžu registrovať len do 30.9. 2023!

Viac informácií nájdete na webe digitalnyziak.sk

Z cieľovej skupiny cca 50 tisíc žiakov je zatiaľ registrovaných len 18 tisíc.

P.S. Ak ste sa už registrovali na iné cieľové skupiny, teraz Vám už registráciu nepovolí. Realizačný tím Digitálneho žiaka Vás vie však dohľadať v starších registráciách.

S úctou, Realizačný tím projektu Digitálny žiak

• Rodičovské združenie

• Pozývame Vás na zasadnutie plenárnej schôdze rodičov Strednej odbornej školy technickej, J. Švermu 1, 960 01 Zvolen, ktorá sa bude konať dňa 21. 09. 2023 o 16,00 hod. v kultúrnej miestnosti. Po skončení plenárnej schôdze sa budú konať triedne schôdze.